Vw Golf IV TDI -01

Shitet nga: Cima 22 Pri 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Golf IV TDI me DI te kuqe ne gjendje te shkelqyeshme, eshte nga Zvicra. Posedon, Klim automatike, bordkompjuter, xhama elektronik, Radio Pioner me USB, 6 shpejtesi shum i shpejt dhe ekonomik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim