Vw Bora TDI 1.9 -01

Shitet nga: Bora TDI 18 Mar 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Bora TDI 1.9 kerri eshte tip top kilometrat e garantuara 345000 motor te fort nuk e hargjon as nje pik ule punon shum shum mir hargjime te volgla mesatare 4.5 muni me provu dhe me shiku si te doni ka nxemje ne karrika dritat i ndezen automatik 4 xhamat elektronik Tempomat, cdPlayer-in me USB, pasqyret me nxemje klim nuk ka eshte i ardhur nga finlanda qmimi 4300€ pak i diskutushem sms mos dergoni nuk i kthej Ndrroj me mercedes e class 220 viti 2002 e te nalt veq mu kon shume i rujtun shtoj pare nr. Tel 045/646-772 & 049/720-067
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim