Vw Caddy -97

Shitet nga: hysen 22 Pri 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Prishtinë
ne gjendje shum te mir teknike per motorr dhe dokumenta ju garantoj esht ne emrin tim personal edhe ne karoseri esht i mir regjistrim nuk ka as denim ska flm per mirkuptim gjendem ne prishtine .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim