Vw Golf 3 -92

Shitet nga: neha 18 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes golf 3 1.9 dizell ne gjendje shume te mire eshte rks dhe ka edhe 9 muj regjistrim
Cmimi 1800 euro
Tel 045 505 837
049 800 897
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim