Vw Golf 3 1.9 TDI 1993

Shitet nga: Faton 20 Pri 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Golf 3 1.9 TDI
Viti i prodhimit: 1993
Lënda djegse : Naft ( Diesel )
Marshi : Manual
Vetura posedon Klimë,Airbag,Drita Xnon,Spoiler dhe branika sport,Shtopa ekstra,Fellne,Centrall me telekomand,Amortizim Gasno.
Me vetur merrni edhe 4 goma te dimrit vetem 2 muaj te perdorura,dhe dy branika shum sport.
Të interesuarit mund te kontaktojn ne numrat e telefonit 044623649 dhe 049510225
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim