Vw Golf 3 td 1.9 -1992

Shitet nga: Blerim 14 Shk 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes automjetin qe eshte ne gjendje te knaqshme pronari i se ciles jom qe 10 vjet ose dhe bej ndrrim me Audi a4 s-line

Pershkrim:

Automjeti ka gomat e dimrit me bandasha te thjeshte ndersa gomat e veres i ka me fellne momo gjithashtu kariget i ka sport ndersa dritat te golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim