Vw Golf 4 1.9 TDI -01

Shitet nga: Arber Krasniqi 09 Pri 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Golf 4 1.9 TDI viti prodhimit 2001, vetura eshte ne gjendje te shkelqyer dhe ka regjistrim deri ne janar te vitit 2016. E shes URGJENTISHT

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim