Vw Golf 4 1.9 disel -03

Shitet nga: Qombi 22 Mar 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Golf 4 1.9 disel 2 te kuqe 6 shpejci nuk esht i doganuar dhe sesht perdor fare ne kosov ne gjendje shum te mir: klimatronik, me fellga etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim