Vw Golf 4 Karavan -01

Shitet nga: Hyzri 26 Mar 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 850 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Golf 4 Karavan ne Gjendje Shum te Mir
Vetura posedon: ABS, Airbag, Klim, Dritare me Rrym, Drita Xenon, Dritat e Bardha ne Instrumentabel,
Rexhistrimi i 2t ne Kosov , Ka rexhistrim edhe 1 vit
Kontaktoni ne:044-455-395 dhe 049-455-395
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim