Vw Golf 5 TDI -05

Shitet nga: Jeton 27 Shk 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Golf 5: eshte ne gjendej te shkelqyer teknike, posedon motorin 1.9 Dizel, Regjistrim I skaduar dhe eshte qlajmurar, 210.000 KM te kaluara per me shum info kontakt tel 044/284-995
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim