Vw Golf 5 TDI 1.9 Dizel -04

Shitet nga: titi 27 Shk 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Golf 5 1.9 Dizel Manual ka gjendje shum të mir i regjestruar RKS Ka fellga 17 goma të mira të verës dhe goma të Reja të dimrit me bandash tê hekrit bashkë me rrota kapse ka Dvd, Navi,Tv. Vetura ka ngjyr të kaltërt të mbylltë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim