Vw Golf Plus 1.9 TDI DSG 2007 -07

Shitet nga: xxx 28 Pri 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Golf Plus 1.9 TDI Automatik ne gjendje te rregullt i regjistruar per her te par ne RKS sapo i servisuar Vaj filtera po ashtu posedon goma te reja ashtu siq duket dhe ne foto per me shum na kontaktoni

Ndrrim nuk bej vetem me pare qmimi 7500 Euro

Flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim