Vw Passat 1.9 tdi -02

Shitet nga: pasat 08 Pri 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
pasat 1.9 tdi me d dhe i te kuqe automatik ne gjendje te mir teknike i q'lajmrum denim ska full ekstra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim