Vw Passat-92

Shitet nga: Bunjamin 22 Pri 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet passat 1992 1.8 benzin osht gjendje tmir osht i rujten veq ki me hyp mi hargjimet nuk i ka te mdhaja osht shum i mir ngjyr vishnje
Regjistrim ka deri me 15.05.2015 kerri osht nemer tem nuk osht ne hipotek dhe mejher muni me perkthy ne emer tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim