Vw Polo 1.0 Benzin -91

Shitet nga: Shukri 28 Mar 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Vetura me këto të dhëna:

Modeli - Volkswagen Polo
Viti i prodhimit - 1991
Kubik - 1000 Benzin
Ngjyra - E Gjelbër Metalike
Regjistrim - Rks 1 Vit
Çmimi - 750 €
Vërejtje: Vetura është gjendje të rregullt me goma të mira dhe gati për ngajse për më shumë shiko fotot për çdo informat shtes mund të lajmroheni në numrat e telefonit:
Vala +377 44/ 148 287 ose Ipko +386 49/ 132 377
Ju flm për mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim