Vw Polo 1.4 Diesel -91

Shitet nga: Polo 26 Mar 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet vw Polo 1.4 diesel.me nje pale dyer.
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike.
Ka regjistrim deri ne Dhjetor 2015.
Baterine e ka te re dhe gomat i ka te reja

Per me shume info kontakto: 049 222303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim