Vw Sharan

Shitet nga: Sharan 19 Pri 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Vetura ka keto karakteristika

1.9 TDII njëra I e kuqe
Airbag
ABS
Klimatronik 2 kahor para dhe mbrapa
4 Gomat e reja te dimrit
3.5 rrug qela litra un 100 KLM as nja mashum hiq apsultikisht
Regjistrim edhe 10 muaj
Kaishin robraqni e ka te ndrruar
Vain apo ulen e ka te ndrruar qe 3 dit
Radio me usb
7 ulse per 7 persona
Ollegenka
Gjamat me rrym pasqyret me rrym
Gjamat para dhe mbrapa me rrym
Centrall + Derigjus nga largsie per centrall
2 qelsa orginall per më shum kontakto viber +38649816741
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim