Vw caddy -98

Shitet nga: Caddy 19 Pri 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Caddy shitet dhe ndrrohet me kombi nga viti 2000 shtoj edhe pare

Caddy 1.9 SDI ne gjendje te mir goma te reja te veres
Regjistrim deri Muajin shkurt 2016
Te gjitha serviset e kryme





+37744671618 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim