X5 3.0d -03

Shitet nga: lavdim 26 Mar 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 600 EUR

Komuna: Prishtinë
X5 3.0d i doganuar i rexhistruar para 1 jave navigacion fellne shiber senzora para mbrapa xenon bixenon shum i ruajtur si jasht ashtu dhe mbrena me garancion ndrrim nuk boj qmimi fiks 7600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim