XHIP JAC RAIN 4x4 - 2007

Shitet nga: JAC RAIN 14 Nën 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET GJIPI KOREAN - JAC RAIN 4X4

* VITI PRODHIMIT 2007

* MOTOR 2.4 Benzin + Pline (sistem Italian automatik)

* KLIMATRONIC

* SENZORA

* XHAMAT MBRAPA TE ZI - Fabrikisht
XHAMAT ELECTRIC
* SHIBER

* DRITA MJEGULLES PARA DHE MAS

* SHTOPAT MBRAPA ME LLEDA

* RKS - Regjistrim deri Shtator 2016

Cmimi 2200uro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim