Yugo 45 Koral A i rregulluar ne teresi -98 1 vit r

Shitet nga: Dani 19 Gsh 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Yugo
Modeli: 10
Shes veturen Yugo 45 Koral Amerikan (zinxhir) te rregulluar dhe shendruar ne "Old timer" me 70.000Km, te gjitha te rregulluara me pjese te reja origjinale dhe ngjyrosja si dhe disa shtresa mbrojtese te podit kunder korozionit, fellnet te aluminit etj. Shume ekonomik 4,5L/100Km. Asnje here i aksidentuar. Viti i prodhimit 1991 por per shkak te embargos Amerika i refuzoi dhe ka qendruar ne depo. Viti i regjistrimit te pare 1998.
Cmimi 1600. Regjistrimi 1 vit deri me 18.08.2016. Mund te shihet ne Hajvali-Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim