Yugo sport 1.4 motor fiat

Shitet nga: yugo 19 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR   800 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Yugo
Modeli: 128
shes veturën yugo me motor 1.4 te fiatit ngjyra e kuqe me haub te zezë mat amortizerat koni është e ulet vollanin momo menaqin e ka me 4 shpejtësi është ker i shpejt dhe i përshtatshme për gara ose për merakli bej edhe ndrim te interesuarit te kontaktoj ne tel 044333901 bej ndrim me telefon muzike për shtëpi monitor pllazma llap top samsung s 5 iphone 5 me pare ne dor 700 euro a me ndrim 900
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim