Shitete yugo 1.1 benziñ

Shitet nga: Petrit 24 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Yugo
Modeli: 850
Shitet yugo benzin 1.1 e qlajmrune vetura esht tip top esht e paster si mbrenda ashtu dhe jasht e shes per arsye se pom duhet ma e madhe me goma te reja bateri te re pres blers serioz si dhe ne viber lajmrohune +37745608559
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim