Shitet Zastava 101 GTL ne gjendje teper te mire

Shitet nga: Elldin Berisha 03 Shk 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1984
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Zastava
Modeli: Florida
Eshte nje veture shum e mire, eshte nga serite e para te cilat jane te bere me pjese italiane (motorrin e ka te FIAT-it) dhe nuk ka te kaluara shume kilometrazh. 1300 kubik ,nuk hargjon shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim