bora ,volkswagen ,golf 4 ,polo ,pasat , SHITET U..

Shitet nga: Betim 16 Pri 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 999 EUR

Komuna: Prishtinë
* Shitet vetura Volkswagen BORA 1.9 DIESEL me I te kuqe , viti i prodhimit muaji 11/2001. regjistruar per here te pare 2002

* Ngjyre e kalter mbyllet Metalike

* Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe ka regjistrim deri me 01.10.2015

* Poashtu i servisuar komplet setin e rrypit dhemzor (Continental) e kam nderruar tani ne 207. 000 km pra eshte ne gjendje perfekte. pa nevoj per investim. Baterine Akumulatori VARTA i ri me garancion 3 vite.

* Vetura eshte Bora Special edition me te gjitha paisjet percjellese Ekstra:

* Tempomat
* Mbyllje qendrore
* Dritaret Elektronik
* Timon Hidraulik
* Ulset Recaro
* Pasqyret me nxemje
* Kasetofon CD Kanwood me USB flash.
* Alarm
* Ka 4 goma te veres me Felne madhesi 16, dhe 4 goma te dimrit me bandasha 15.

* Pra eshte veture familjare me shpenzime minimale dhe e ruajtur me kujdes...

* Vetem te interesuarit serioz.

* Mund te me shkruani ne email apo edhe te me kontaktoni ne Viber

+38649443377audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra..banesa.t..vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90


"" style="border: 0px; vertical-align: bottom;">
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim