flm merr jep u shittttt VW bora -00

Shitet nga: ------ 28 Shk 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes vw bora benzin ne gjendje jashtzakonisht te mir teknike dhe optike posedon klimatronik goma te mira muzik te mir shum e rujtne si mrena si jasht per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044 73 72 70 vibe+37744737270
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim