opel astra 2010

Shitet nga: bashkim 19 Pri 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
opel astra 1.7 disel modeli ma i ri gjitha opsionet veq ulset nuk jan lekur
per contact me viber +3249544828
qmimi 7500€
i controlluar dhe mirmbajtur nga garazha opelit ne belgjik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim