opel corsa 1.5 dizel -00

Shitet nga: Ardit 05 Pri 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen opel corsa 1.5 dizell, viti prodhimit 2000, e dalur ne rruge ne vitin 2002. Serviset e kryera para 2muajve, baterin me garancion 3vite, radio cd, klim, goma te reja etj. Shume ekonomik, 4litra ne 100km. Ne gjendje shume te mire, tip top. Regjistrim deri ne nentor Qmimi 2500 (i negociushem) E shes urgjent se me duhet me doganu nje tjeter mat madh qe ekam ble. Mob:045611723 Viber:+38649689477 Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim