pasat s-line

Shitet nga: ald 19 Mar 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes pasatin shum i rujtun me te gjitha opsjonet s-line tdi me te kuqe. garantoj per kerr. 044263843 dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim