shitet dhe nderrohet 1 vit rks 2.0 Hdi Pezho 307

Shitet nga: pezho 04 Mar 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR   5 200 EUR

Komuna: Prishtinë
2.0 HDI dissel viti 2003 ne fund

Rks gati nji 1 vit

Srs airbaga nga te gjitha anet PANORAM nalt krejt etj etj....


SHUM EKONOMIK SHUM PRAKTIK PER NGASJE

VITI 2003 NE FUND RKS 1 VIT REXHISTRIM

Vetura shitet dhe nderrohet me naj ma tmadh a ma tvogel edhe pa dogan

VIBER O44744956

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim