shitet dhe nderrohet 1 vit rks 2.0 Hdi Pezho 307

Shitet nga: JETA 04 Mar 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR   5 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shite dhe nderrohet edhe me vetur pa dogan

VITI 2003 ME RKS 1 NJi VIT

VETURA Ka Airbaga nga te gjitha anet


2.0 dizell HDI panoram komplet nalt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim