shitet golfi 4 1.9 tdi viti 11 .2002 pa dogan n..

Shitet nga: a.k. 12 Shk 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET GOLF IV(4) muaj 11 viti2002 1.9 td-i te kuqe pa boshpump vetura ika gomat e reja 2014 shiber climatronic karrikat me nxemje pasqyret menxemje bord kompjuter etj, qmimi 2300euro bajm pak lirim per te interesuarit serioz.nr tel 045 -890-170 si dhe pas ores 16 ne 049-792-358
RRYPIN DHAMBZOR e ka te ndrruar ne gjermani origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim