u.Shittttttt

Shitet nga: Egzoni 29 Mar 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
* Shes - Ndrroj Bmw x5 3.0 Dizel

* Automatik-tiptronik

* Viti i Prodhimit 2002

* Senzor Parkingu Para si dhe Mbrapa

* Navi te madh

* I Regjistrum ne RKS Regjistrimin e Par ne RKS

* X5 Osht ne gjendje shum te mir teknike si dhe Optike




mundesi ndrrimi . Golf 3. Golf 4. Golf 5. Passat 3. Passat 4. Passat 5. Opel astra. Opel corsa. Opel zafira. Pezho 206. Pezho 307. Audi. Ford . Fiests. Mercedes e 270. Mercedes e 320. Mercedes e 220 mercedes c 200. Mercedes c 220. Mercedes c 270.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim