u shit

Shitet nga: ARIANITI 13 Qer 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES OPEL CORSA 1.2 BENZIN

E REGJISTRAR DERI ME 21 .11.2015

NGJRYA METALIKE

2 DYR

VITI I PRODHIMIT 1995


KA KARASERI DHE INTERJER SHUM Tmir
ALARM
ETJ

VETURA NUK ESHTE HIPOTEK u shit vetura PERKTHIM I MENJERHSUM

QMIMI 1000ero

TEL 044 647 279

NUK KA NEVOJ TE SHTIHET ASNI CNET NTO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim