u shit Flm..!!

Shitet nga: Audi A3 07 Shk 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Audi A3 sportback 1.9 TDI, ne gjendje shume te mire teknike dhe optike:

Setin e ndrrun komplet te ri,

Rexhistrim 8 muaj

Audi A3 1.9 TDI

Modeli Sportback

Viti 2008

Klimatronik

4 Gomat e reja

ETJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim