u shit PASSAT 3 TDI (FABRIKISHT) 1.9 RKS EDHE 9..

Shitet nga: * * * * 24 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
PASSAT 3 TDI 1.9 RKS EDHE 9 MUAJ
CLIMA AC
DRITA XENON + HOLOGENKA
66 KW 90
CENTRAL
SERVO
ABS
DRITARE ELEKTRONIKE
AIRBEG
ALO FELGE
SHUM I PASTER BRENDA DHE JASH
VLEN TE THEKSOHET SE VETURA NUK ESHTE HIPOTEK NE BANKE MUNDE TE PERKTHEHET KUR TE DONI
SMS MOS DERGO

0123456
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim