u shit flm vw passat 3c 2.0 tdi -05

Shitet nga: viber +38649207526 28 Shk 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes vw passat 3c
Motori 2.0 tdi
Modeli highline
Regjistrim 7 muaj
Klim
abs
esp
4 goma treja dimrit
gjama me rrym
2 qelsa
krejt servisat e kryer si:
Rrypi dhembezor
pompa e ujit set
korp llamell zamajc
vaj filtera komplet.

Vetura gjendet ne prishtine dhe eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe mekanime nuk osht kredi
Vetura eshte personale dhe pres bleres serioz per info ne tel:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim