u shit flm OPEL CORSA C DTI DIESEL E ARDHUR NGA ..

Shitet nga: * * * * 20 Mar 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES OPEL CORSA " C " 1.7 DTI DIESEL
VETURA POSEDON
KLIMA // AC
ESP
SHIBER
AIRBAG
ABS
CENTRAL ME TELE DIRIGJUS
DRITARE ELEKTRONIKE
PASQYRE ELEKTRONIKE
ULSE ME NXEMJE
4 GOMAT E DIMRIT TE VENDOSURA NE GJERMANI
LIBRA TE SERVISIT
VITI I PRODHIMIT 2002
SHUM E PASTER BRENDA DHE JASHT
PER INFO PREJ 12:00-22:00
SMS MOS DËRGO
044 316 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim