u shit flm merr jep

Shitet nga: Gazmend Curri 11 Shk 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
*SHES FORD FOKUS VITI I PRODHIMIT 2004----FUQIA E MOTORRIT 1.8----POSEDON KLIM AC-----INTERIER DHE EKSTERIER TE RUJSHEM---- KLM TE GARANTUARA ----FELLGA 17 COLL ME GOMA DIMRI M+S----KA REGJISTRIM DERI NE FUND TE MUAJIT GUSHT 2015----SET SERVIS TE KRYER ----- ME NJE FJAL TIP TOP-----PER MA SHUM LAJMROHUNI NE NR E LART CEKUR FLM PER MIRKUPTIM-----PRES BLERES SERIOZ KOHA PER KONTAKT TELEFONIK 08---22.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim