u shit flm merrjep

Shitet nga: arjanit G 13 Qer 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes gjipin e tipit hyunday santa fe ngjyre vishnje, 5 dyer posedon climatronik, abs, 4x4, karrikat me nxemje, centrall eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike, vetura posedon regjistrim deri muajin e 7 te vitit 2015. Per informata me te hollesishme kontaktoni ne nr e tel 044 647 279 Vetura eshte n gjendje t shkeqyeshme

me pare kesh 5600 me ndrrim 6500

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim