u shit flm merrjep

Shitet nga: Auto salloni 01 01 Maj 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Mazda 6 dizell 2.0 dti 2003 e importuar nga Austria me dogan dhe akciz,vetura esht shum e rujtne si mrena edhe jasht per me shum ju mirpresim......
Adnan
+386 49 124 782 viber
+37744 160 193 viber
044 124 782
045 757 767
klima treonik
esp abs
alarm
alu felga
e shum te tjera
full extra full extra
me libra te servist
AUTO SALLONI 01
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim