u shit flm merrjep

Shitet nga: Petriti 01 Maj 07:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR   4 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Opel Corsa 1.3 Disel (motori ecotech) ne gjendje shum të mir, me servise te gjitha te kryera.
Eshte e doganuar dhe e regjistruar se pari nga une dhe ka regjistrim deri ne fund te vitit 2015 poashtu ka goma te reja M+S me 1 vit Garancion.
Marr mobilje kompenzim nese punohet me porosi
044601786
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim