u shit flm merrjep

Shitet nga: xxx 10 Pri 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura esht ne gjendje shum te mir posedon kjo vetur klim airbeg sensora prapa dhe mbrapa muzik te mir abs etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim