u shit flm merrjep

Shitet nga: Adnani 22 Pri 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Veturen Audi 1.9 TDI viti i prodhimit 2002 me dogan dhe akciz te paguar,vetura esht e sa po importuar nga Austria dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne dukje...per ma shum info
Adnan
tel +37749124782 Viber
+37744124782
+37744160193 Viber
ABS
Alufelga
Dritare Elektrike
Central
ESP
Klimaautomatik
AirBag
Servo e shum te tjera

Ju Mirepresum AutoSalloni 01
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim