u shit flm merrjep

Shitet nga: Adnani 28 Pri 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Mazda
Adnan
tel:+386 49 124 782 & 045 757 767 dhe 044 124 782
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim