u shit flm

Shitet nga: luli 08 Shk 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Volkswagen Touran
1.9 TDI viti 2004
6 Shpejtsi Manual
Klim
Bord Kompjuterik
Tempomat
Gjama Automatik
Pasqyret me rryme
Timon servo multifunksional
Abs
ESP
Airbag
4 Goma te reja
Shume i ruajtur nga brenda dhe nga jasht
per me shum info Kontaktoni ne nr.045333348 ose 049160160ose viber 0038649160160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim