u shit flm

Shitet nga: adnani 25 Mar 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Veturen Opel Astra 1.7 DTI viti i prodhimit 2003 i po sa ardhur nga Austrija ne gjendje shum te mire teknike,doganen dhe akcizene e paguar...per ma shum info...
Adnan
tel +37744160193 Viber
+38649124782 Viber
Abs
Klime
Centrall
DitaretElek
etj

Ju Mirepresim Auto Salloni 01u
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim