u shit flm

Shitet nga: fedoni 02 Pri 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Prishtinë
shes golfin 2 turbo dizell 1.6 ne gjendje shum te mir regjistrim 11 muaj viti i prodhimit 89 osht hidrolik i ka ulset me nxemje funksionale pasqyret me rrym etj vetura eshte ne gjendje teper te mir si brenda edhe jasht dhe ka shpenzimet shum shum te vogla n trapa osht teper i shtrenugm sen snihet per mometin ska nevoj per as nje investim per me shum info tel 044 11 30 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim