u shitttt flm merr jep vw Golf 2 1.6 dizel -89

Shitet nga: ------ 06 Mar 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes vw golf 2 1.6 dizell i regjistruar rks 4 dyr ne gjendje jashtzakonisht te mir teknike dhe optike shum i rujtun pa asni cent nevoj investimi per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044 73 72 70 dhe viber +37744737270
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim