u shitttt flm merrjep VW Golf 3 1.9 Tdi -93

Shitet nga: ------ 01 Mar 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Golf 3 1.9 Tdi climatronik lekur e kremt mrena air bag xenon fellne guma te mira i regjistruar rks ne gjendje shum te mir teknike dhe optike per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044 73 72 70 dhe viber +37744737270
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim